O nas

O NAS

Kim jesteśmy?

Ekspertami od rynków finansowych. Specjalistami od kryptowalut. Grupą osób, która na co dzień zajmuje się wykrywaniem oszustw w sieci oraz pomocą oszukanym przez nieuczciwe firmy inwestycyjne. Działamy jak międzynarodowa agencja detektywistyczna. Nasza specjalność to windykacja należności cyfrowej. Dysponując wiedzą o rynkach finansowych, kryptowalutach, windykacji, ale też prawie i psychologii, skutecznie śledzimy oszustów i wykrywamy nieuczciwe firmy z branży inwestycyjnej. Pomagamy poszkodowanym odzyskać utracone środki. Rozwój internetu i popularność kryptowalut oraz brokerów działających online sprawił, że obok uczciwych firm pojawiło się wielu oszustów. My stajemy na straży bezpieczeństwa w sieci. Bazując na wieloletnim doświadczeniu działamy skutecznie i szybko, rozwiązując nawet sprawy pozornie nie do rozwiązania.

Co nas wyróżnia?

Profesjonalizm na każdym etapie

Do każdej sprawy podchodzimy profesjonalnie. W tej branży to istotne. Tylko działając fachowo i kompleksowo, wykorzystując wszelkie dostępne metody, można skutecznie odzyskać należność finansową. Do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie i dobieramy rozwiązania do konkretnego przypadku. Nie poprzestajemy jednak na tym, co już znamy. Nieustannie rozszerzamy swoje kompetencje i rozwijamy metody działania, aby wciąż podnosić jakość naszych usług. 

Skuteczność działania

Z punktu widzenia klienta efektywność jest kluczowa. Dobrze o tym wiemy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam działać skutecznie i stać na straży cyberbezpieczeństwa. Wypracowaliśmy metody działania, które pozwalają nam z powodzeniem wykrywać nieuczciwe firmy inwestycyjne oraz odzyskiwać od nich należności. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta, za cel obierając sobie spełnienie jego oczekiwań i odzyskanie środków, które zostały przejęte przez firmy funkcjonujące bez niezbędnych zezwoleń na świadczenie usług finansowych, działające na szkodę inwestorów.

Nowoczesność

Wiemy, że świat się zmienia. Chcemy podążać za tymi zmianami. Jesteśmy międzynarodową, nowoczesną firmą, która wciąż się rozwija. Idąc tropem nieuczciwych firm inwestycyjnych, cały czas śledzimy i poznajemy nowe metody ich działań, aby nic nas nie zaskoczyło. Nie boimy się wyzwań. Powierzając nam swoją sprawę możesz być pewny, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby odzyskać Twoją należność.